www.108realestate.sk logo

108 AGENCY obsadila VGP Park Český Újezd

Nové nájomné zmluvy predstavujú v súhrnnom rozsahu skladové priestory s výmerou 10 341 m2. Zahŕňajú jednak zahájenie výstavby distribučnej haly s rozlohou 7 588 m2 pre významnú nadnárodnú logistickú spoločnosť a taktiež predanie dokončených priestorov v samostatnej hale o ploche 3 000 m2 spoločnosti FIA PRO TEAM, ktorá sa zaoberá výrobou kompletného sortimentu maliarskych potrieb.

„Vážime si vynikajúcu spoluprácu so spoločnosťou VGP, vďaka ktorej sme mohli našim klientom ponúknuť vhodné priestory v prvotriednom štandarde a podieľať sa tak na vzniku nového areálu v Ústeckom kraji, ktorý v súčasnej dobe predstavuje veľmi žiadanú lokalitu,  uviedol Peter Kolenčík, senior consultant 108 AGENCY.

Areál VGP Park Český Újezd je rozvíjajúce sa skladové a logistické centrum, umiestnené v tesnej blízkosti nedávno dokončenej diaľnice D8, spájajúcej Prahu s Ústím nad Labem a ďalej pokračujúcej do nemeckých Drážďan. Práve s ohľadom na nedávno dokončené, zatiaľ druhé kompletné diaľničné spojenie medzi Prahou a Nemeckom sa jedná o veľmi atraktívny logistický park s výrazným rastovým potenciálom.