Sme 108!

Sme 108 REAL ESTATE, realitno-konzultantská spoločnosť, ktorá sa od roku 2009 zameriava výhradne na komerčné nehnuteľnosti

Stopercentne v československých rukách a s absenciou nadnárodnej centrály sa plne venujeme pilovaniu osobitého prístupu nášho tímu ku klientom. Kombinujeme odborné znalosti a bohaté skúsenosti s férovosťou a ľudským prístupom.

Na českom, slovenskom a maďarskom trhu sme od založenia zobchodovali viac ako 10 miliónov štvorcových metrov a vybudovali si tak silnú pozíciu medzi ostatnými agentúrami.

Klienti sa na nás obracajú ohľadom sprostredkovania prenájmu a predaja komerčných nehnuteľností, investičného poradenstva i marketingu a správy developerských projektov. Radí sa medzi ne prevažne logistické, veľkoobchodné, výrobné spoločnosti a firmy pôsobiace v oblasti e-commerce.

BNP Paribas Real Estate

Na konci roku 2021 sme sa stali výhradným aliančným partnerom BNP Paribas Real Estate pre Slovensko a pripojili sme sa tak k slovenskej pobočke, ktorá je členom aliancie od roku 2021

Rastieme

A to nielen čo sa týka objemu transakcií, počtu klientov alebo sprostredkovaných metrov štvorcových. Každým rokom rastie predovšetkým naše knowhow a dátová základňa, ktoré zásadným spôsobom pomáhajú našim klientom robiť tie správne rozhodnutia.

Rokov na trhu
14
Konzultantov
40
Prenajaté
3 319 732 m²
Predané
5 696 756 m²

Naše poslanie

Vďaka moderným technológiám a odbornému knowhow skracujeme cestu klientov k tým správnym nehnuteľnostiam a zaisťujeme ich efektívne a udržateľné využitie.

Inovácie

Sme vždy o krok napred. Ako inovátori svojho odboru pracujeme s najnovšími technológiami a vyvíjame nástroje, ktoré pomáhajú nám aj klientom vybrať najlepšie riešenie.

Osobný prístup

Spájame ľudí, ktorí majú o odbor záujem a zdieľajú rovnaké hodnoty. Zakladáme si na priateľskej a otvorenej firemnej kultúre a na osobnom prístupe staviame aj vzťah s klientmi.

Výsledky

Zaručujeme, že všetky dohodnuté služby budú doručené včas av najvyššej kvalite. Spoľahlivosť a dôveryhodnosť sú kľúčovými piliermi nášho podnikania, na ktorých staviame dlhodobé a pevné vzťahy s našimi zákazníkmi.

108 osobností

Spojte sa s naším odborným tímom