www.108realestate.sk logo

Sme 108!

Sme 108 REAL ESTATE, realitno-konzultantská spoločnosť, ktorá sa od roku 2009 zameriava výhradne na komerčné nehnuteľnosti

Stopercentne v československých rukách a s absenciou nadnárodnej centrály sa plne venujeme pilovaniu osobitého prístupu nášho tímu ku klientom. Kombinujeme odborné znalosti a bohaté skúsenosti s férovosťou a ľudským prístupom.

Na českom, slovenskom a maďarskom trhu sme od založenia zobchodovali viac ako 10 miliónov štvorcových metrov a vybudovali si tak silnú pozíciu medzi ostatnými agentúrami.

Klienti sa na nás obracajú ohľadom sprostredkovania prenájmu a predaja komerčných nehnuteľností, investičného poradenstva i marketingu a správy developerských projektov. Radí sa medzi ne prevažne logistické, veľkoobchodné, výrobné spoločnosti a firmy pôsobiace v oblasti e-commerce.

BNP Paribas Real Estate

Koncom roka 2021 sme sa stali exkluzívnym aliančným partnerom BNP Paribas Real Estate pre Českú republiku. Na základe tejto strategickej akvizície sme výrazne rozšírili náš tím poradcov, portfólio služieb a počet krajín, v ktorých pôsobíme.

Rastieme

A to nielen čo sa týka objemu transakcií, počtu klientov alebo sprostredkovaných metrov štvorcových. Každým rokom rastie predovšetkým naše knowhow a dátová základňa, ktoré zásadným spôsobom pomáhajú našim klientom robiť tie správne rozhodnutia.

Rokov na trhu
14
Konzultantov
40
Prenajaté
3 319 732 m²
Predané
5 696 756 m²

Naše poslanie

Vďaka moderným technológiám a odbornému knowhow skracujeme cestu klientov k tým správnym nehnuteľnostiam a zaisťujeme ich efektívne a udržateľné využitie.

Inovácie

Sme vždy o krok napred. Ako inovátori svojho odboru pracujeme s najnovšími technológiami a vyvíjame nástroje, ktoré pomáhajú nám aj klientom vybrať najlepšie riešenie.

Osobný prístup

Spájame ľudí, ktorí majú o odbor záujem a zdieľajú rovnaké hodnoty. Zakladáme si na priateľskej a otvorenej firemnej kultúre a na osobnom prístupe staviame aj vzťah s klientmi.

Výsledky

Zaručujeme, že všetky dohodnuté služby budú doručené včas av najvyššej kvalite. Spoľahlivosť a dôveryhodnosť sú kľúčovými piliermi nášho podnikania, na ktorých staviame dlhodobé a pevné vzťahy s našimi zákazníkmi.

108 osobností

Spojte sa s naším odborným tímom