www.108realestate.sk logo

108 AGENCY Slovensko zvíťazila na prestížnych CIJ Awards 2019

15. ročník CIJ Awards 2019 sa uskutočnil tento rok 21. novembra 2019 v hoteli Grand Hotel River Park v Bratislave. CIJ Awards sú významnou udalosťou na oceňovanie najlepších projektov v oblasti komerčných nehnuteľností, realitných tímov aj samostatných profesionálov.

Tento rok 108 AGENCY Slovensko vyhrala ceny CIJ v dvoch kategóriách. Cenu Best Tenant získala vďaka sprostredkovaniu prenájmu cca 5.650 m2 industriálnych priestorov v Panattoni Parku v Košiciach pre najväčšieho distribútora tabakových výrobkov na Slovensku spoločnosť GGT. Vďaka tomuto dealu vstúpila developerská spoločnosť Panattoni na slovenský trh a začala výstavbu nového industriálneho parku na východe Slovenska.

Druhá kategória, kde 108 AGENCY už druhýkrát po sebe uspela je The Best Warehouse Power Broker Team. 108 AGENCY si skvelou prácou Branislava Jendeka, konateľa slovenskej pobočky a jeho industriálneho tímu obhájila výhru ceny z minulého roku.

Za veľkým úspechom slovenskej pobočky na CIJ Awards už tretí rok po sebe stojí silný a šikovný tím a neustála podpora a dôvera našich business partnerov, ktorým sa touto cestou chcem poďakovať. S celým tímom sa už tešíme na výzvy roku 2020, hovorí Branislav Jendek, konateľ 108 AGENCY Slovensko.