108 AGENCY získala prestížne ocenenie na CIJ Awards 2018 v Čechách aj na Slovensku

14. ročník CIJ Awards 2018, ktorý sa konal tradične na prelome októbra a decembra, ocenil najlepšie projekty v oblasti komerčných nehnuteľností, jednotlivé realitné tímy aj samostatných profesionálov.

Tento rok 108 AGENCY Slovensko vyhrala ceny CIJ vo dvoch kategóriach. Cenu Best Warehouse Lease získala vďaka sprostredkovaniu prenájmu cca. 40 000 m2 industriálnych priestorov v Senci, Nitre a Trnave pre logistickú spoločnosť Gefco. Pevné partnerstvo medzi spoločnosťami prispelo tiež k tomu, že v roku 2018 zvíťazila 108 AGENCY Slovensko ako The Best Broker Power Broker Team, pretože sa jej podarilo na slovenskom realitnom trhu prenajať celkom 120.000 m2. Tieto ocenenia by sa nezaobišli bez skvelej práce Branislava Jendeka, konateľa slovenskej pobočky 108 Agency.

108 AGENCY slávila úspech aj v Prahe, kde sa jej rovnako podarilo zvítaziť vo dvoch kategóriach. Industriálny tím sa stal po tretí krát za sebou The Best Warehouse Power Broker Team.

V roku 2018 108 AGENCY zprostredkovala na českom realitnom trhu nájomné zmluvy na viac ako 340 000 m² industriálnych a kancelárskych priestorov a uskutočnila predaj 1 700 000 m² komerčných nehnuteľností. Cenu The Best Real Estate Leadership získal zakladateľ a konateľ spoločnosti, Jakub Holec, za vynikajúcu prácu pri rozvoji firmy.

“V prvom rade by som rád poďakoval celému tímu 108 AGENCY. Bez ich podpory a každodennej tvrdej práce by nebolo možné dosiahnuť takéto ocenenia. Zároveň ďakujem našim klientom za dôveru, ktorú nám dávajú. Veľmi si to vážim. CIJ Awards sú pre nás veľké povzbudenie a potvrdenie, že našu prácu robíme dobre. Je to ale zároveň veľký záväzok, aby sme stále podávali tie nejlepšie výsledky. Teším sa na budúci rok, kedy budeme môcť pokračovať v našej práci a pokúsime se prekonať sami seba”, hovorí Jakub Holec, konateľ 108 AGENCY.