108 AGENCY zvíťazila na prestížnych CIJ Awards

CIJ, CEE & SEE, európsky realitný poskytovateľ digitálnych a tlačových správ, usporiadal už 19. medzinárodný večer CIJ Awards v centre Prahy. Tieto ceny patria medzi najvýznamnejšie udalosti v oblasti komerčných nehnuteľností v Českej republike. Tohtoročné udeľovanie sa konalo 28. novembra v Slovanskom dome.

Spoločnosť 108 AGENCY bola nominovaná v štyroch kategóriach, z ktorých sa jej podarilo získať víťaznú sošku v kategórii Best Warehouse Real Estate Agency. Ocenenie je udelované za výsledky, ktoré sa firme podarí dosiahnuť za posledných 12 mesiacov a naviazala tak na úspech slovenskej pobočky z predchádzajúceho týždňa, ktorá si odniesla dve víťazstvá v kategóriach Best Warehouse Power Broker Team a Best Tenant.

108 AGENCY počas minulého roku uzavrela 73 zmlúv a sprostredkovala prenájom viac ako 235.000 m2 moderných priemyselných priestorov a takisto prenajala takmer 14.500 paletových miest. K najúspešnejším transakciám uzatvoreným počas 12-násť mesačného obdobia patrí prenájom 17.444 m2 skladových a 1.736 m2 kancelárských plôch v logistickom parku Logicor v Dobrovízi dopravnej spoločnosti ECOLOGISTICS. Ďalej napríklad sprostredkovanie 8.000 m2 pre spoločnosť EMERGE, táto logistická hala bude slúžiť k rozšíreniu výroby v CTParku Mladá Boleslav. Dalšími významnými transakciami boli sprostredkovanie prenájmu 13.682 m2 skladových priestorov spolu s 361 m2 kanceláriami spoločnosti ARDON SAFETY vo VGP Park Olomouc alebo nový prenájom 6200 m2 priemyselných plôch vrátane 550 m2 kancelárií pre spoločnosť Hydroscand v CTPark Nový Jičín. Vďaka týmto a vďaka ďalším uzavretým obchodom spoločnosť 108 AGENCY získala najväčší trhový podiel na českom trhu priemyselných nehnuteľností.

„Hovorí sa, že je ťažšie obhájiť víťazstvo ako vyhrať prvýkrát. Náš tohtoročný úspech vnímam ako potvrdenie odborných kvalít a veľmi si ocenenie vážim, pretože konkurencia bola obrovská. Rád by som sa poďakoval všetkým business partnerom za prejavenú dôveru v našu prácu a predovšetkým celému tímu za veľké nasadenie, ktoré 108 AGENCY neustále posúva vpred,“ hovorí Jakub Holec, zakladateľ a CEO spoločnosti 108 AGENCY.