Michal Diviš a Žaneta Kachlířová- nové posily v pražskej kancelárii

Michal Diviš (39) sa stáva novou posilou našej partnerskej spoločnosti 108 Investment Advisory. Z pozície senior consultant investičného oddelenia má na starosti komerčné pozemky v regióne CEE. „Michal nastúpil do 108 Investment Advisory na seniorskú pozíciu k rozvoju land developmentu hlavne v oblasti logistiky a priemyslu v ČR. Michal má dlhoročné skúsenosti s prípravou komerčných pozemkov, zjednocovanie väčších území. Chceme ponúknuť klientom kompletný servis v oblasti land developmentu, od vyhľadania lokality, jej zazmluvnenia, preverenia inžinierskych sietí a územného plánu, až po možné zaistenie územného rozhodnutia a zobchodovania pozemkov,“komentoval Michalov nástup Jan Hospodář, partner spoločnosti 108 Investment Advisory.

Michal úspešne absolvoval magisterské štúdium na Poľnohospodárskej fakulte Jihočeskej univerzity v Českých Budějovicích, konkrétne odbor Pozemkové úpravy a prevody nehnuteľností. Jeho pracovné skúsenosti zahŕňajú pozíciu manažéra akvizícií v devleoperskej spoločnosti EKOSPOL, ďalej pozíciu obchodného riaditeľa developera REA 2007. Do konca minulého roka pôsobil ako projektový manažér v stavebnej firme BauPoint. Zo zaujímavých projektov, na ktorých sa Michal podieľal, stojí za zmienku rezidenčný projekt Dalejské výhľady v pražských Stodůlkách, zainvestovanie 88 stavebných parciel v Poděbradech či výstavbu obchodných jednotiek Decathlon na Slovensku. Michal ovláda anglický jazyk a medzi jeho koníčky patrí hudba, futbal, tenis, jazda na horskom bicykli a snowboarde.

Novým členom spoločnosti sa rovnako stáva aj Žaneta Kachlířová (33), ktorá bude mať na zodpovednosť zaistenie administratívnej agendy kancelárskeho oddelenia, spoluprácu na kancelárskych projektoch, komunikáciu s partnermi a klientmi a celková podpora existujúceho Office tímu. „Keďže cítime obrovské príležitosti na trhu kancelárskych nehnuteľností, rozhodli sme sa po rokoch rozšíriť naše kancelárske oddelenie. Žaneta sa bude primárne sústrediť na centrum Prahy, bude tiež pravou rukou svojím kolegom Kataríne Kotnovej a Ondrejovi Straširybkovi. Žaneta je komunikatívna a priateľská. Sme si istí, že do 108ičky skvele zapadne a veríme, že sa jej u nás bude páčiť,“ uviedol Jakub Holec, konateľ 108 AGENCY.

Žaneta vyštudovala Integrovanú strednú školu so zameraním na hotelierstvo a cestovný ruch. Náklonnosť k cestovaniu ju však neopustila ani po štúdiách, pracovala na niekoľkých postoch v predných českých cestovných kanceláriách a agentúrach. Od roku 2011 pôsobila ako vedúca pobočky CK Exim Tours. Žaneta hovorí plynule anglicky. Svoj voľný čas rada venuje predovšetkým rodine, ale rovnako športovým aktivitám ako badminton, plávanie či jóga.