Prevádzkovateľ portálu Top-obaly.cz si prenajíma 2 800 m2 vo VGP Park Brno-Rajhrad

Spoločnosť v súčasnosti sídli v priemyselnom areáli v Brne-Horní Heršpice, ktorý z kapacitných dôvodov prevádzky spoločnosti už nevyhovuje. "Vzhľadom k postupnému rozširovaniu nášej prevádzky sa dlhšiu dobu stretávame s nedostatkom skladovacích kapacít a existujúce priestory nám už ďalšie expanzné plány neumožňujú. Nový areál sme zvolili predovšetkým pre vysoký štandard priestorov a ich vynikajúcu obslužnosť, vďaka ktorej tiež veríme, že sa nám výrazne zjednoduší celý proces expedície tovarov," povedal Dominik Řihákkonateľ spoločnosti SECUPACK.

VGP Park Brno-Rajhrad je moderný logistický areál, ktorý vlastní medzinárodná developerská spoločnosť VGP. Areál ponúka celkom 32 000 m2 komerčných priestorov triedy "A" vhodných predovšetkým pre skladovanie a výrobnú činnosť. Nachádza sa v meste Rajhrad v okrese Brno-venkov, odkiaľ poskytuje výborné dopravné napojenie na rýchlostnú komunikáciu I / 52, z ktorej je tiež veľmi dobre viditeľný, ako aj na medzinárodné letisko Brno-Tuřany. Umiestnenie areálu v rastúcej komerčnej zóne umožňuje tiež ľahkú dopravnú dostupnosť do priľahlých mestských častí Brna. "Ponuka spoločnosti VGP bola s ohľadom na súčasnú ponuku trhu vysoko konkurenčná a z hľadiska požiadaviek klienta tiež najpriaznivejšie. Dôležitú úlohu pre výber rajhradského areálu hral tiež fakt, že existujúcim nájomcom je tu jeden z obchodných partnerov spoločnosti SECUPACK," uviedol Marek Sýkora z priemyselného tímu 108 AGENCY, ktorá novú nájomnú transakciu sprostredkovala.

SECUPACK s.r.o. je mladá dynamická spoločnosť založená v roku 2008, ktorá sa špecializuje na distribúciu moderných obalových materiálov a kancelárskych potrieb. Do sortimentu spoločnosti patria široká rad rôznych typov kartónových krabíc, obálok, lepiacich pások alebo napríklad tašiek. Spoločnosť je prevádzkovateľom internetových portálov Top-obaly.cz a Top-obaly.sk, ktoré sú jedným z hlavných predajných miest tovarov. Portály sú dostupné na webových stránkach www.top-obaly.cz a www.top-obaly.sk.