www.108realestate.sk logo

108 AGENCY novým členom medzinárodnej aliancie Gerald Eve

Aliancia Gerald Eve bola založená vo Veľkej Británii, kde v súčasnosti disponuje deviatimi pobočkami. Významnejší je však jej presah na ďalšie európske trhy, ako aj do Spojených štátov. Svojim členom, ktorými sa môžu stať majitelia nehnuteľností, investori, developeri a poradenské spoločnosti, poskytuje relevantné, odborné informácie dané podrobnou znalosťou trhu.

108 AGENCY sa stáva prvým partnerom medzinárodnej aliancie Gerald Eve v Českej republike. „Veľmi si vážime novo nadobudnutého členstva v aliancii Gerald Eve. Toto partnerstvo nám dáva príležitosť k ďalšiemu rozvoju na nadnárodnú úroveň. Ako protihodnotu môžeme existujúcim členom ponúknuť znalosť českého trhu, danú sedemročným pôsobením v sektore komerčných nehnuteľností. Komentuje Jakub Holec, konateľ spoločnosti 108 AGENCY.

Spoločne so 108 AGENCY vstupuje do aliancie aj indická spoločnosť Narains Corporate Real Estate, ktorá sa zaoberá poradenskou činnosťou so zameraním na komerčné nehnuteľnosti a luxusné rezidenčné projekty naprieč Indiou.

Zdroj: tisková správa Gerald Eve