108 AGENCY obhájila minuloročnú výhru a je opäť držiteľom HOF Awards 2020

Piaty ročník slávnostného udeľovania cien HOF Awards 2020 prebiehal v termíne 26. – 29. mája formou špeciálneho online webináru kvôli súčasnej situácii spôsobenej výskytom koronavírusu. Na základe víťazstva v súťaži CIJ Awards 2019 hneď v niekoľkých kategóriach sa 108 AGENCY prebojovala do finále a získala prvenstvo v kategórii Best Warehouse Real Estate Agency už druhý rok po sebe.

V priebehu roku 2019 spoločnosť predala a prenajala viac ako 60.000 m2 skladových priestorov na Slovensku. Medzi najúspešnejšie transakcie patrí napríklad zaistenie prenájmu 6.000 m2 spoločnosti TPL v distribučnom centre ARETE Park Nové Mesto nad Váhom či prenájom 5.650 m2 pre GGT v Panattoni Parku Košice. V Českej republike presiahla 108 AGENCY sprostredkovanie prenájmu o rozlohe 235.000 m2. Najvýznamnejšími transakciami je prenájom plochy o rozlohe 26.000 m2 spoločnosti EMERGE v CTPark Mladá Boleslav, prenájom 14.000 m2 spoločnosti Ardon Safety vo VGP Park Olomouc alebo 12.000 m2 pre online supermarket Rohlik.cz v P3 Park Horní Počernice.

„Chcel by som úprimne poďakovať celému tímu 108 AGENCY za výbornú prácu a odhodlanie a tiež všetkým našim klientom za prejavenú dôveru. Za veľkým úspechom na HOF Awards už druhý rok po sebe stojí silný tím, neustála podpora našich business partnerov a predovšetkým naše know-how a dátová základňa, o ktorú sa opierame. Som rád, že sa nám podarilo dodržať naše záväzky a ako jeden z popredných leadrov trhu sprostredkovania priemyselných nehnuteľností v strednej a východnej Európe sme obhájili víťazstvo z roku 2019. Je to pre nás všetkých obrovská motivácia nepoľaviť a tvrdo pracovať aj v ďalších rokoch,“ hovorí Jakub Holec, zakladateľ a CEO 108 AGENCY.

108 AGENCY sa v prestížnej realitnej súťaži v strednej Európe CIJ Awards pravidelne umiestňuje na predných pozíciách už od roku 2015. Česká aj slovenská pobočka zvíťazila v priebehu posledných štyroch rokov hneď v niekoľkých kategóriách. V roku 2018 napríklad vyhrala 108 AGENCY Slovensko cenu CIJ Best Warehouse Lease za sprostredkovanie prenájmu industriálnych priestorov o rozlohe cca 40.000 m2.

Ocenenie Hall of Fame je organizované nakladateľstvom Roberts Publishing Media Group a združuje profesionálov z oblasti nehnuteľností a tímy z celej strednej a východnej Európy, ktoré spolu súťažia o cenu Best of the Best HOF Awards vo viac ako 30 kategóriách. Každý rok sa nominujú víťazi z predchádzajúcich CIJ Awards. Tieto série súťaží sa konajú v Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Srbsku a na Slovensku.