108 AGENCY otvára novú pobočku v Brne, povedie ju Lenka Mátlová

Lenka Mátlová nastupuje do 108 AGENCY ako vedúci novej pobočky v Brne, kde sa spočiatku zameria na posilnenie služieb spoločnosti na brnenskom trhu s komerčnými nehnuteľnosti, predovšetkým na trhu kancelárskych priestorov. Do budúcnosti potom bude ďalej rozvíjať a rozširovať pôsobnosť spoločnosti v rámci Moravy. "Pre otvorenie pobočky v Brne sme sa rozhodli z dôvodu zvýšeného dopytu po komerčných priestoroch v tomto regióne. Radi by sme boli našim klientom nablízku a poskytovali aj naďalej kvalitné služby. Verím, že bohaté skúsenosti, ktoré Lenka získala počas svojho dlhoročného pôsobenia na realitnom trhu, k tomu významne prispejú, " povedal Jakub Holeckonateľ spoločnosti 108 AGENCY. Existujúce pobočky má spoločnosť v Prahe a Bratislave.

Lenka sa na trhu s nehnuteľnosťami pohybuje viac ako desať rokov. Dlhodobo pôsobila v developerskej skupine ABLON Group, ktorá spravovala komerčné projekty ako Meteor Centre Office Park alebo Palmovka Business Centre, a kde mala na starosti obchodné vedenie českej pobočky. Po akvizícii skupiny ABLON Group investičnou spoločnosťou Czech Property Investments bola potom zodpovedná za inkorporáciu českého portfólia skupiny ABLON Group do štruktúry novej spoločnosti.

Lenka je absolventom Právnickej fakulty Karlovej Univerzity v Prahe a tiež získala vysokoškolský diplom z Univerzity Seattle v Prahe, kde študovala odbor Globálnej management. Hovorí plynule anglicky a voľný čas rada venuje windsurfingu, cestovanie a fotografovanie.