108 AGENCY posilňuje Marcel Metzger. Z pozície Senior Investment konzultanta bude riadiť spoluprácu s nemeckými investormi v ČR

Pomôcť ďalšiemu rastu firmy má v Českej republike Marcel Metzger, ktorý bude z novej pozície koordinovať investičné aktivity nemeckých klientov a zahraničných fondov a čiastočne bude riešiť aj prenájom priemyselných nehnuteľností. Marcel za svoju kariéru nazbieral bohaté skúsenosti z investičného sektoru, predovšetkým v spoločnosti Cushman & Wakefield a následne v realitno-poradenskej spoločnosti JLL.

Marcel Metzger pochádza z Nemecka. Bakalárske štúdium odboru Ekonomika a Financie ukončil vo Frankfurte nad Mohanom, magisterský odbor Real Estate Investment and Finance vyštudoval v Oxforde vo Veľkej Británii. Svoju profesnú dráhu odštartoval v mníchovskej realitnej spoločnosti Drees & Sommer. Potom začal pracovať pre pražskú pobočku poradenskej firmy Cushman & Wakefield na pozícii Valuation Consultant. V roku 2018 prešiel do finančnej a poradenskej spoločnosti JLL.

„Som nesmierne rád, že sa možem pripojiť k 108 AGENCY, česko-slovenskej spoločnosti, ktorá v posledných rokoch zaznamenala mimoriadny úspech a rýchly rast. Očakávam, že v radách skúseného a dobre zabehnutého Investment teamu, bude mojou rolou a výzvou hľadanie spôsobu, ako preraziť v nových oblastiach pre ďalší rozvoj spoločnosti. Som presvedčený, že vďaka skúsenostiam 108 AGENCY z českého a slovenského trhu a mojej doterajšej pracovnej praxi z medzinárodného prostredia, sme schopní prístupniť nové a vzrušujúce príležitosti pre našich medzinárodných klientov a posilniť náš dosah naprieč Európou,“ uvádza Marcel Metzger.

„Veľmi nás teší, že môžeme v našom tíme privítať Marcela, ktorý má cenné skúsenosti z investičného a realitného prostredia. Vďaka Marcelovi budeme bližšie zahraničným firmám, ktoré pôsobia v Česku a bude reprezentovať 108 AGENCY pred klientami z nemecky hovoriacych zemí. Vďaka jeho prítomnosti tiež naviažeme na začatú spoluprácu s Česko-nemeckou obchodnou komorou,“ hovorí Ondřej Konopásek, associate director v spoločnosti 108 AGENCY.