108 AGENCY rozširuje svoje služby. Novovzniknuté oddelenie retailu povedie Jana Pavlíčková

„Som rada, že som dostala príležitosť viesť túto novú divíziu, kde budem mať priestor zúročiť svoje viacročné skúsenosti z oblasti prenájmu komerčných priestorov. Teším sa na výzvy spojené s touto pozíciou. Zaujímajú ma reálne predstavy klientov a dúfam, že im dokážeme čo najlepšie vyhovieť,” hovorí Jana Pavlíčková.

Jana Pavlíčková sa na trhu nehnuteľností pohybuje desať rokov a má za sebou bohaté skúsenosti z oblasti prenájmu komerčných realít. Od roku 2008 pôsobila na oddelení zastupovania nájomcov v spoločnosti CBRE, kde sa behom svojej päťročnej pôsobnosti venovala korporátnym klientom, ako sú Accenture, Barclays, Certicon alebo Otis. V posledných dvoch rokoch pracovala pre developerskú spoločnosť Lordship.

„Prenájom obchodných priestorov sme do tejto doby riešili okrajovo. Som rád, že môžeme v našom tíme privítať Janu, ktorá sa bude ako prvá venovať výhradne tomuto segmentu a očakáváme nielen zvýšenie podielu retail tranzakcií, ale aj posiľnenie synergií u našich partnerov aj v rámci 108,” doplňuje Jakub Holec, riaditeľ spoločnosti 108 AGENCY.