www.108realestate.sk logo

108 AGENCY sa stala už tretíkrát v rade držiteľom ocenenia HOF Awards 2021

Šiesty ročník slávnostného udeľovania cien HOF Awards 2021 sa uskutočnil 23. septembra v Prague Marriott Hotel ako súčasť konferencie CEDEM. Na základe víťazstva v súťaži CIJ Awards 2020 v niekoľkých kategóriách sa 108 AGENCY prebojovala do finále a získala prvenstvo v kategórii Best Industrial/Warehouse Real Estate Agency už tretí rok v rade.

V priebehu posledných dvanástich mesiacov spoločnosť prenajala viac ako 85.000 m2 skladových priestorov na Slovensku. Medzi najúspešnejšie transakcie tu patrí napríklad zabezpečenie prenájmu 25.000 m2 v Sihoť Park Trenčín pre spoločnosť MAN, prenájom 15.400 m2 pre Dedoles v parku P3 Senec, či prenájom 9.000 m2 spoločnosti Berlin Brands Group v GLP Park Bratislava Senec.

V Českej republike presiahla 108 AGENCY sprostredkovanie prenájmu o rozlohe 103.000 m2. Najvýznamnejšími transakciami je prenájom viac ako 8.000 m2 v ProLogis Park Prague-Airport spoločnosti DSV Solutions, prenájom 7.828 m2 spoločnosti Toyota Material Handling CZ v ProLogis Park Prague-Rudná alebo predĺženie prenájmu 5.342 m2 pre Country Life v ProLogis Park Prague-Rudná.

Maďarská pobočka 108 AGENCY sprostredkovala za toto obdobie prenájom viac ako 42.000 m2. Významnými transakciami je zaistenie expanzie 6.508 m2 pre spoločnosť Flextronics v parku ProLogis Park Budapest-Gyál či prejednanie 3.422 m2 pre KS Spedition v Prologis Park Budapest-Sziget. V zastúpení developera Prologis zabezpečila predaj pozemku o rozlohe 76 ha spoločnosti Futureal v meste Fót.

108 AGENCY pokrýva celú Českú republiku, Slovensko a od minulého roka aj Maďarsko. Pobočky vo všetkých krajinách spolu úzko spolupracujú a intenzívne rozširujú tím profesionálov. Ďalšou novinkou uvedenou v roku 2020 je 108 priemyselná mapa denne aktualizovaná aplikácia, ktorá uľahčuje používateľom orientáciu v aktuálnej ponuke priemyselných priestorov v rámci Českej republiky a od tohtoročnej jesene aj na slovenský. 108 AGENCY tak dlhodobo buduje pozíciu lídra na trhu sprostredkovanie komerčných nehnuteľností prostredníctvom skúseného tímu a data-driven prístupu.

Ďakujem celému tímu 108 AGENCY za skvele odvedenú prácu, všetkým našim klientom za vloženú dôveru a business partnerom za neustálu podporu. Som nesmierne rád, že sa nám už tretí rok v rade podarilo obhájiť titul Najlepší priemyselné agentúry na trhu. Konkurencia je každý rok veľmi silná, a to viac ma teší, že vďaka tvrdej práci a tímovému duchu sme toto ocenenie dokázali opäť získať. Zároveň je to však pre nás veľký záväzok a výzva do budúcna neustále zlepšovať naše služby, aby sme dokázali uspieť aj na budúci rok, hovorí Jakub Holec, zakladateľ a CEO 108 AGENCY.

Napriek ťažkej situácii, v ktorej sa v roku 2020 ocitol celý svet, môžem zhodnotiť tento rok ako úspešný. Som hrdý na svoj tím, ktorý dokázal obhájiť opätovné víťazstvo z minulých rokov a flexibilne sa prispôsobil novým podmienkam. Získaním tohto ocenenia sa naďalej potvrdzuje výborná pozícia 108 AGENCY na trhu poradenstva v oblasti komerčných nehnuteľností. Ďakujeme našim business partnerom a verným klientom za prejavenú dôveru a tešíme sa na nové výzvy, ktoré prinesú ďalšie roky, hovorí Branislav Jendek, Managing Director slovenskej 108 AGENCY.

108 AGENCY sa v prestížnej realitnej súťaži v strednej Európe CIJ Awards pravidelne umiestňuje na popredných pozíciách už od roku 2015. Česká i slovenská pobočka zvíťazila v priebehu posledných štyroch rokov hneď v niekoľkých kategóriách. V roku 2018 napríklad vyhrala 108 AGENCY Slovensko cenu CIJ Best Warehouse Lease za sprostredkovanie prenájmu industriálnych priestorov o rozlohe cca 40.000 m2.

Ocenenie Hall of Fame Awards je vyvrcholením celej série CIJ Awards. Proti sebe tu stoja víťazné projekty a spoločnosti z celej strednej a východnej Európy a súťažia spolu o cenu Best of the Best HOF Awards. Každý rok sa nominujú víťazi z predchádzajúcich CIJ Awards. Tieto série súťaží sa konajú v Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Srbsku a na Slovensku.