108 AGENCY SK: Prenájom skladu Logicor v Novom Meste nad Váhom

Nájomnú zmluvu podpísala v posledných voľných priestoroch spoločnosť TPL Slovakia, ktorá sa zaoberá logistikou a prevádzkou colných skladov. Spoločnosť bude skladovať na ploche 4 000 m2 a viac ako 230 m2 kancelárskych priestorov.

„Vážime si vynikajúcu spoluprácu so spoločnosťou Logicor, vďaka ktorej sme mohli nášmu klientovi ponúknuť vhodné priestory v prvotriednom štandarde v mimoriadne vyťaženom logistickom hube na mape Slovenska,“ uviedla Andrea Drozdová, konzultant 108 AGENCY Slovensko.

Priemyselný park Logicor je priamo pri diaľnici D1 pri obci Rakoľuby má plochu takmer 25-tisíc štvorcových metrov. Ideálne napojenie na hlavný diaľničný ťah Slovenska, ktorý spája Bratislavu so severom Slovenska, ako aj blízkosť hraníc s Českou republikou ho radí medzi najdôležitejšie logistické centrá.

108 AGENCY je realitno-konzultantská spoločnosť s výhradným zameraním na komerčné nehnuteľnosti. Máme silné zázemie skúsených odborníkov, ktorých práca baví a nestrácajú motiváciu. V oblasti komerčných nehnuteľností zabezpečujeme komplexné služby nájomcom a vlastníkom nehnuteľnosti, v Českej republike, na Slovensku a v Poľsku.