www.108realestate.sk logo

108 AGENCY zabezpečila nové prenájmy priemyselných priestorov

Pre Logik, českú spoločnosť s vlastnou reklamnou a marketingovou agentúrou, profesionálnym grafickým štúdiom, samostatným vývojovým oddelením pre dizajn a konštrukciu obalov a nástrojov na podporu predaja a najväčší tlačiarenský komplex v Českej republike, zabezpečila 108 AGENCY prenájom cca 4 400 m2 skladovacích priestorov v areáli Zväzu českých a moravských výrobných družstiev. Spoločnosť Logik prevzala priestory po TRW, popredného výrobcu a dodávateľa dielov pre automobilový priemysel, ktorá sa v areáli v Horních Počernicích sústredila na výrobu volantov.

108 AGENCY v tom istom areáli nedávno zprostredkovala prenájom skladových priestorov pre spoločnosť realizujúcu ľadovú šou Czech Ice Group a spolupracovala na prenájme priestorov pre výhradného distribútora dekoratívnych a profesionálnych produktov na steny a podlahy talianskych značiek Decor Italia.

Pre spoločnosť holdingového typu První Žateckou (súčasť koncernu Agrofert), ktorá sa špecializuje najmä na správu a rozvoj majetkovej účasti v ovládaných podnikoch, zaistila 108 AGENCY krátkodobý prenájom takmer 1 600 m2 v Přestanově v Ústeckom kraji.

V nedávnej dobe sa priemyselný tím 108 AGENCY podieľal tiež na predaji Logistického parku R6 spoločnosti Skanska. Areál s celkovou rozlohou takmer 33 hektárovkúpil developer a prevádzkovateľ logistických nehnuteľností. Logistický park sa nachádza 5 minut jazdy od mezinárodného Letiska Václava Havla pri diaľnici R6 a je výborne dostupný z Pražského okruhu a diaľnice D5 spojujúcu Prahu s Nemeckom. Areál ponúka možnosti pre ďalšiu výstavbu a môže sa tak zväčšiť o viac ako 132 tisíc m2.