108 AGENCY získala na tohtoročných CIJ Awards prvenstvo v Čechách aj na Slovensku

CIJ, CEE & SEE, európsky realitný poskytovateľ digitálnych a tlačových správ, organizoval ďalší ročník udeľovania medzinárodných cien CIJ Awards. Tieto ceny patria medzi najvýznamnejšie udalosti v oblasti komerčných nehnuteľností v Českej republike aj na Slovensku. Víťaza jednotlivých kategórií vyberala odborná porota a čitatelia CIJ EUROPE prostredníctvom online hlasovania. Na Slovensku sa 17. ročník odovzdávania cien konal 18. novembra, v Českej republike prebehol galavečer 24. novembra a jednalo sa už o 21. ročník.

Slovenská 108 AGENCY bola nominovaná v troch kategóriách, z ktorých sa jej podarilo získať víťaznú sošku v kategórii Best Logistics/Warehouse Real Estate Agency. Tento úspech oslavovala už štvrtýkrát v rade a opäť tak potvrdila úlohu lídra trhu sprostredkovania priemyselných nehnuteľností na Slovensku. Ocenenie je udeľované za výsledky dosiahnuté počas posledných dvanástich mesiacov.

108 AGENCY sprostredkovala v priebehu uplynulého roku na Slovensku prenájom viac ako 100.000 m2 moderných priemyselných priestorov. Medzi najvýznamnejšie transakcie uskutočnené za posledných 12 mesiacov patrí sprostredkovanie prenájmu skladových priestorov v Senci dvom veľkým e-commerce hráčom – 15.000 m2 pre Dedoles a 9.000 m2 pre BBG. Za zmienku stojí aj prenájom novej výrobnej haly pre známu firmu MAN v Trenčíne o rozlohe 25.000 m2 s očakávanou expanziou 25.000 m2 v budúcom roku.

„V prvom rade by som rád poďakoval celému tímu 108 AGENCY. Bez ich podpory a každodennej tvrdej práce by nebolo možné stať sa už štvrtýkrát v rade najlepšou industriálnou realitnou agentúrou na Slovensku. Zároveň ďakujem našim klientom za prejavenú dôveru, ktorú si veľmi vážim. CIJ Awards nám potvrdzujú, že našu prácu robíme dobre a zároveň sú pre nás motiváciou k neustálym zlepšeniam a inováciám do nadchádzajúcich rokov. Teším sa na budúci rok, pretože už teraz máme rozbehnutých mnoho zaujímavých projektov a transakcií,“ hovorí Branislav Jendek, Managing Director 108 AGENCY Slovensko.

Česká 108 AGENCY bola nominovaná v štyroch kategóriách a prvé miesto v kategórii Best Marketing and PR Campaign si odniesla za nový projekt interaktívnej mapy. Jedná sa o online aplikáciu, ktorá uľahčuje používateľom orientáciu v aktuálnej ponuke priemyselných priestorov v rámci Českej republiky. Mapa prináša komplexný prehľad o trhu existujúcich ale aj pripravovaných priemyselných nehnuteľností, kombinuje informácie z trhu s makroekonomickými dátami a je aktualizovaná na dennej báze.

„Zberu a analýze dát venujeme veľkú pozornosť, a preto som rád, že sa nám podarilo s naším novým projektom uspieť a potvrdiť tak jeho kvalitu. Je to pre nás opäť aj veľká motivácia tento nástroj vylepšovať o nové funkcie. Ďakujem celému tímu 108čky za odvedenú prácu, našim klientom i partnerom za neustálu podporu a Robertovi Fletcherovi a CIJ tímu za organizáciu galavečera i celej súťaže. Gratulujem všetkým víťazom aj účastníkom k skvelým výsledkom,“ dopĺňa Jakub Holec, CEO a zakladateľ spoločnosti 108 AGENCY.