108 AGENCY zlatým partnerom na konferencii LOG-IN

Cieľom konferencie LOG-IN bolo informovať a inšpirovať logistických profesionálov k novým a inovatívnym riešeniam a zároveň im poskytnúť priestor na naviazanie nových obchodných kontaktov.

Branislav Jendek – Managing Director v 108 AGENCY Slovensko udalosť slávnostne otvoril a neskôr sa zúčastnil odbornej panelovej diskusie s aktuálnou témou LAST MILE LOGISTICS. Hlavné otázky, ktoré sa riešili, sa týkali zvyšovania náročnosti zákazníkov, ktorí chcú mať svoj objednaný tovar, čo najskôr vo svojich domovoch. Takisto sa riešilo aké sú prognózy doručovania tovaru do budúcnosti, napr. keď mestá úplne zakážu autá so spaľovacím motorom.

Súčasťou podpory inovácií v logistike je aj ocenenie tých najlepších inovácií zo slovenského logistického trhu za uplynulý rok. Nové Ocenenia LOG-IN boli odovzdané na Galavečeri po skončení odborného programu. Na slávnostnom ceremoniáli, ktorý moderovala Veronika Cifrová Ostrihoňová z TV Markíza, boli vyhlásení víťazi v troch kategóriách: Technická a technologická inovácia roku, Projektová inovácia roku (kde bol odborným garantom ocenenia Branislav Jendek zo 108 AGENCY) a Fachman roku.

‚‚Konferencie tohto typu radi podporujeme. Sú skvelou príležitosťou stretnúť celú komunitu na jednom mieste. Záleží nám na tom, aby sme si vymieňali informácie, ktoré vieme všetci využiť v biznise,‘‘ uzatvára Branislav Jendek, Managing Director v 108 AGENCY Slovensko.