108 AGENCY zvíťazila na prestížnych CIJ Awards. Best Warehouse Real Estate Agency sa stala už po piaty krát v rade

CIJ, CEE & SEE, európsky realitný poskytovateľ digitálnych a tlačových správ, usporiadal už 20. ročník udeľovania medzinárodných cien CIJ Awards. Tieto ceny patria medzi najvýznamnejšie udalosti v oblasti komerčných nehnuteľností v Českej republike. Víťazov jednotlivých kategórií vyberala odborná porota a čitatelia CIJ EUROPE prostredníctvom online hlasovania.

Spoločnosť 108 AGENCY bola nominovaná v štyroch kategóriách, z ktorých sa jej podarilo získať víťaznú sošku v kategórii Best Warehouse Real Estate Agency. Ocenenie je udeľované za výsledky dosiahnuté počas posledných dvanástich mesiacov.

108 AGENCY sprostredkovala v priebehu uplynulého roka prenájom viac ako 320.000 m2 moderných priemyselných priestorov. Podieľala sa na rade transakcií, ktorých predaj či prenájom presiahol 20.000 m2. K najvýznamnejším transakciám uzavretým počas 12 mesačného obdobia patrí sprostredkovanie predaja 130.000 m2 pozemkov pre priemyselný development spoločnosti Prologis v Chrášťany, sprostredkovanie prenájmu 21.450 m2 industriálnych a kancelárskych priestorov spoločnosti Minth GmBH v ProLogis Parku Prague-Úžice či vyjednanie prenájmu 11.646 m2 prémiových priemyselných a kancelárskych plôch spoločnosti M. Preymesser logistika v P3 Mladá Boleslav. Vďaka týmto a mnohým ďalším uzavretým obchodom získala 108 AGENCY najväčší trhový podiel na českom trhu priemyselných nehnuteľností. V roku 2020 tiež založila novú pobočku v Maďarsku a pracuje na niekoľkých inovatívnych projektoch vrátane interaktívnej mapy priemyselného developmentu v Českej republike.

„Tohtoročná výhra má pre mňa obrovskú hodnotu a veľmi si ju vážim. Vzhľadom k nestabilnej situácii a zmenám, ktoré stále prebiehajú nielen na českom trhu a tiež personálnym zmenám, s ktorými sme zápasili v roku 2020, vnímam náš úspech ako opätovné potvrdenie odborných kvalít a veľkú motiváciu aj záväzok do budúcnosti. Konkurencia bola obrovská, a preto ma nesmierne teším, že sme už piaty rok obhájili víťazstvo a upevnili tak pozíciu na trhu sprostredkovania priemyselných nehnuteľností. Ďakujem všetkým business partnerom za prejavenú dôveru a predovšetkým celému tímu za nasadenie a odhodlanie, ktoré pomáha 108 AGENCY v každodennom rozvoji,“ hovorí Jakub Holec, CEO spoločnosti 108 AGENCY.