108čka na novej adrese už od 1. decembra!

PALLADIUM vyrástlo na pozemku bývalých kasární Jiřího z Poděbrad na námestí Republiky. Slúžil tu napríklad Jozef Kajetán Tyl, ktorý tu napísal slová k piesni Kde domov môj, ktorá sa neskôr stala českou štátnou hymnou. Na začiatku deväťdesiatych rokov bola vyhlásená súťaž na predaj nehnuteľnosti, jeho rekonštrukciu a dostavbu. Víťazom sa stala developerská spoločnosť European Property Development. V máji 2005 bola zahájená stavba a 25. októbra 2007 bolo PALLADIUM slávnostne otvorené pre verejnosť. V roku 2015 odkúpila budovu hamburská spoločnosť Union Investment.

Kancelárska časť budovy PALLADIA je držiteľom celosvetovo najrozšírenejšieho certifikátu BREEAM, ktorý hodnotí komplexne kvalitu budovy v 10 kategóriách: energia, zdravie a vnútorné prostredie, inovácia, využitie pôdy, materiály, manažment, znečistenie, doprava, odpad a voda. BREEAM má päťúrovňovú hodnotiacu stupnicu a PALLADIUM v nej dosiahlo stupeň Excellent v rámci Asset Performance a stupňa Very Good v Building Managemente.

Kancelárie v historickom centre Prahy majú strategickú polohu s výbornou dostupnosťou, kde budeme mať našich klientov aj partnerov vždy na dosah ruky!