BIG BOX LOCATOR – NOVÁ PLATFORMA NA VYHĽADÁVANIE VEĽKÝCH SKLADOV

Rastúci dopyt po skladových riešeniach s väčším rozsahom prináša nový trend výstavby skladových hál, ktoré sa všeobecne volajú „big box“.  Práve na tieto projekty sa zameriava nová platforma realitno-poradenskej spoločnosti  108 AGENCY. Na samostatných  stránkach www.bigboxlocator.com tak môžu záujemcovia nájsť prehľadnú databázu skladových kapacít ako vo výstavbe, tak aj vo fáze projektov alebo pripravených pozemkov.

Web je zameraný na poskytnutie uceleného prehľadu naprieč regiónom CEE s cieľom predstaviť maximálne množstvo dostupných skladových kapacít. S ohľadom na limitované množstvo ponúk takéhoto rozsahu a stále rastúcim záujmom ako zo strany logistických, tak aj výrobných alebo e-.commerce spoločností, vníma 108 AGENCY spustenie tejto platformy ako ďalší krok ku skvalitneniu poskytovaných služieb potenciálnym ako aj existujúcim klientom.

“Vznik projektu BigBox Locator je motivovaný našimi skúsenosťami z posledných rokov, kedy cítime rastúci záujem o komplexné riešenie skladovania v rámci centralizovaných projektov značného rozsahu. Klientom tieto prevádzky prinášajú maximálnu efektivitu a do budúcnosti očakávame, že tzv. „big box“ projekty budú naberať na význame nielen u nás, ale naprieč celým regiónom CEE,“ uvádza Jakub Holec, Managing Director 108 AGENCY, ktorá portál prevádzkuje.

V Slovenskej republike medzi najznámejšie príklady big box výstavby sklad revereznej logistiky spoločnosti Amazon v Seredi, ktorá predstavuje  s rozlohou 60 000 mjednu z najväčších skladových hál u nás, alebo projekt skladu Continental v areáli Invest4 See v Dubnici nad Váhom s rozlohou 80.000 m2.