Degustácia, muzika aj rodinná atmosféra. Tak prebehol piaty ročník dostihov 108 AGENCY

Dostihová akcia 108 AGENCY, ktorá tento rok privítala rekordný počet účastníkov, prebehla v pražskej Chuchli. Aj keď tento športový event pripadá v 108 AGENCY vždy na jarný termín, pri príležitosti okrúhleho jubilea sa spoločenská udalosť posunula na septembrový dátum. Akcia odštartovala o 13:00 a nasledovalo 8 napínavých závodov, ktoré zaujali nielen rodičov, ale aj najmenších účastníkov.

Zatiaľ čo živé víno od Marka Jeliča zamestnávalo spokojne degustujúcich rodičov, deti si mohli vyskúšať facepainting, skladanie zvieratiek z balónikov alebo napríklad aj zábavnú výzdobu tzv. cupcakes, teda sladkých koláčikov, pod dohľadom skúsenej cukrárky. Celé rodiny potom spoločne ochutnali čokoládovú fontánu, boli svedkami krájania špeciálne navrhnutej torty k desiatim narodeninám 108 AGENCY a vypočuli si slávnostný prejav riaditeľa spoločnosti Jakuba Holeca.

Dostihová dráha pre mňa nesie silnú symboliku. Pri pohľade na spanilé, rýchle a silné kone sa nemôžem ubrániť alegórii s našou firmou –​ rovnako ako oni sa snažíme vytrvať, byť vždy o pár krokov vpredu a zároveň so všetkou eleganciou dosahovať naše cieľe, povedal Jakub Holec.

Na spoločne strávený deň si nakoniec návštevníci odniesli nielen milú pamiatku v podobe polaroidových fotografií, ale tiež špeciálny dárček: desaťročné degustačné Champagne.