HyperMedia si prenajíma nové skladové priestory pri D1, spustí tu projekt HyperOdvoz

"S novým projektom HyperOdvoz vstupuje HyperMedia do off-line sveta, ktorý prepojí s on-line prostredím, v ktorom vyniká dlhoročnými skúsenosťami. Zákazníci sa môžu tešiť na komplexnú službu, ktorá sa zameria na efektívny predaj ich nepotrebných vecí zahŕňajúce široké spektrum tovarov. Zabezpečíme kompletný predajný proces od vyzdvihnutia tovaru u zákazníka, spracovanie inzercie, trhového ocenenia po samotný predaj a následný presun finančných prostriedkov zákazníkovi," uviedol Petr Beneš, zakladateľ a výkonný riaditeľ spoločnosti HyperMedia. "Pridanú hodnotu a v českom prostredí unikátnú konkurenčnú výhodu, z ktorej budú ťažiť predovšetkým zákazníci, vidíme v tom, že tovar sami na mieste vyzdvihneme a zabalíme, pričom tu nie je žiadny limit jeho váhy či rozmerov," dodal. Spoločnosť sa doteraz venovala výhradne prevádzke internetových portálov a on-line marketingu silne zameraného na oslovenie kvalitnej cieľovej skupiny. S novým projektom tak rozširuje svoje aktivity okrem iného o logistickú činnosť.

Areál spoločnosti Tescoma je skladové a administratívne centrum, ktoré ponúka celkom 3 245 metrov štvorcových moderných priestorov. Nachádza sa v obci Nupaky v tesnej blízkosti diaľnice D1, Exit 8, odkiaľ je výborne dostupné osobnou i nákladnou dopravou. "Jednu z hlavných rolí pre výber areálu spoločnosti Tescoma hrala existujúce vybavenosť priestorov. Areál disponuje radom moderných skladových technológií a je vhodný pre uskladnenie rôzneho typu a veľkosti tovaru. To tiež priamo zodpovedá požiadavkám nového projektu spoločnosti Slovenská inzercia," povedal Marek Sýkora z priemyselného tímu 108 AGENCY, ktorá nájomnú transakciu sprostredkovala.

HyperMedia, a.s. je rýdzo česká internetová spoločnosť založená v roku 2003. Prvým projektom spoločnosti bol portál HyperInzerce.cz, v súčasnej dobe najväčší český inzertný portál. Medzi jej ďalšie významné projekty patrí napríklad portál HyperSlevy.cz, HyperReality.cz, TopRecepty.cz alebo AdresarFirem.cz. Hlavná činnosť spoločnosti predstavuje internetový marketing, zastupovanie webov a prevádzkovanie internetových portálov. V tejto oblasti sa dnes radí k najvýraznejším hráčom na českom trhu a z hľadiska návštevnosti patrí do top desiatich najvyhľadávanejších firiem. Spoločnosť vlastní a zastupuje desiatky portálov, ktoré si pomerne rýchlo získali vysokú obľubu. Portály sa v súčasnosti teší milióna návštev mesačne a majú viac ako dva milióny registrovaných užívateľov, ich počet sa neustále zvyšuje. Viac o spoločnosti HyperMedia na webových stránkach www.hypermedia.cz.