Katarína Holcová rozširuje vedenie spoločnosti 108 AGENCY a nastupuje na pozíciu Chief Commercial Officer

Katarína Holcová pracovala viac ako 12 rokov v britskej spoločnosti SEGRO, ktorá pôsobí na českom trhu ako majiteľ, správca a developer moderných skladových priestorov a ľahkých priemyselných nehnuteľností. Zastávala tu pozíciu Leasing managera a neskôr Letting a Property managera. Katarína Holcová mala v SEGRE na starosť komplexnú správu obchodných prípadov, riešila vzťahy nájomcov s klientmi a rozvoj parku v Hostivice. Behom radu rokov tak budovala a rozširovala svoju prax v odbore komerčných nehnuteľností.

„​Spoločnosť 108 AGENCY je mi už od svojho vzniku veľmi blízka. Komerčné nehnuteľnosti sú odvetvím, ktoré prechádza rýchlym vývojom a jedná sa o vysoko konkurenčné prostredie. Teší ma, že sa môžem pripojiť a zhodnotiť mojej doterajšej skúsenosti z medzinárodnej developerskej firmy. Mojím hlavným cieľom bude vytvoriť úzku spoluprácu medzi tímom, aby sme dokázali našim klientom poskytnúť najnovšie trendy v odbore komerčných nehnuteľností,“ uvádza Katarína Holcová.

Po nástupe do 108 AGENCY bude Katarína Holcová ako Chief Commercial Officer úzko spolupracovať s celým obchodným tímom a bude zodpovedná za jeho vedenie. Jej náplň práce bude zahŕňať aj udržiavanie a budovanie vzťahov s kľúčovými klientmi.

Jakub Holec, CEO 108 AGENCY, hovorí: „Za posledný rok sme významne posilnili náš tím naprieč Českou republikou aj Slovenskom a rozrástlo sa aj vedenie spoločnosti. Osobne mám veľkú radosť, že sa nám spoločne darí budovať dobrú povesť a dokážeme zaujať i profesionálov s mnohoročnými skúsenosťami v odbore.“​