Kolaudačná party nových office priestorov 108 AGENCY

Minulý mesiac sa 108 AGENCY spolu s partnerskou firmou Edgar Baker presťahovala do nových priestorov na Hodžovom námestí 1/a do budovy Astoria Palace hneď oproti prezidentskému palácu v Bratislave.

Na počesť tejto veľkej zmeny sa konala party na otvorenie nových priestorov, kde boli pozvaní všetci naši najvýznamnejší klienti a obchodní partneri z oblasti logistiky, e-commerce, architektúry, práva a samozrejme HR.

Celý večer sa niesol v znamení príjemnej a uvoľnenej atmosféry s krásnymi výhľadmi na Staré Mesto Bratislavy doplnený zaujímavými rozhovormi. Určite k tomu dopomohol aj veľmi chutný catering a prezentácia vlastných vín pánom Tomášom Bonom z Regusu.

„Z nových kancelárii sa tešíme. Je to pozitívna zmena, ktorá posunula firmu dopredu v efektivite práce, združila tím a takisto zlepšila synergiu a využívanie zdrojov informácii medzi 108 AGENCY a personálnou agentúrou Edgar Baker. Určite chceme naďalej pokračovať v starostlivosti o našich zákazníkov a fanúšikov a stretávať sa s nimi tak často ako je to možné,“ dodáva Branislav Jendek, Managing Director 108 AGENCY Slovensko.