Komerčný areál Carrier v Horních Počernicích má nového majiteľa

Areál o celkovej rozlohe 12 621 m2 pozostáva z administratívnej budovy a dvojice skladových hál doplnených manipulačnou plochou a parkingom. Súhrne poskytuje 4 822 m2 úžitkových zastrešených plôch a ponúka možnosť ďalšej výstavby v rámci pozemku.

Predaj zaisťovala vďaka exkluzívnemu mandátu spoločnosť 108 AGENCY, pričom akvizíciu areálu bez nájomcov uskutočnil privátny koncový užívateľ. „Oblasť Horních Počernic je veľmi atraktívna pre široké spektrum investorov, ktorí tu hľadajú vhodné skladové a logistické priestory s dobrou dopravnou dostupnosťou, “ uviedol Marek Votava z poradenskej spoločnosti 108 AGENCY. „Benefitom areálu spoločnosti Carrier je okrem iného možnosť ďalšej výstavby, či vhodný mix administratívnych a skladových plôch," dodal Votava.

Komerčný areál Carrier je umiestnený na križovatke ulíc Ve Žlíbku a v Slavětíně v Prahe 20- Horních Počernicích. Poskytuje výborné dopravné napojenie na diaľnicu D11 a ďalej cez Pražský okruh tiež na diaľnice D10 či D1. Zároveň je dobre dostupný hromadnou dopravou zo stanice metra B Černý Most. K areálu tiež náleží viac než 60 parkovacích miest. Okolie tvorí prevážne obchodná a priemyselná zástavba.