MILIÓNOVÁ VÝZVA 108ČKY

Minulý rok sme finančne podporili profesionálnu športovkyňu Elišku, ktorá prekonala mozgovú trombózu a lekári jej nedávali prakticky žiadnu šancu na prežitie. Eliška sa ale nevzdala a bojovala každý deň o návrat k normálnemu životu a svojej rodine. Špeciálne liečebné programy pomohli Eliške zo zdravotného vozíka, a môže tak opäť chodiť.

Tento rok sme sa rozhodli podať pomocnú ruku Jozefovi, ktorý mal v roku 2006 vážnu autonehodu, po ktorej bol pol roka v kóme. Jozefovi rodičia venovali všetky svoje sily a peniaze synovej liečbe. Vďaka mnohým pobytom v liečebniach a starostlivosti rodičov sa jeho stav začal zlepšovať.

V roku 2012 rodina objavila špeciálnu rehabilitačnú kliniku, ktorá mu neuveriteľne pomáha. Jozef už chodí! Žiadna zdravotná poisťovňa však tento druh liečby nehradí. Situácia sa ešte zhoršila, keď pred 5 rokmi zomrel Jozefov otec a jeho mamička musela opustiť prácu a o svojho syna sama starať.

Jozefovi tak posielame financie na zakúpenie špeciálneho pásu, aby mohol lepšie rehabilitovať doma a taktiež prispejeme na jeho ďalšie pobyty na klinike. Prajeme mnoho síl a odvahu ďalej prekonávať všetky životné prekážky!