www.108realestate.sk logo

Náš klient Vacuumlabs sa sťahuje do nových a inšpirujúcich kancelárií

Vývoj trhu kancelárií v Bratislave vnímame stále pozitívne aj vďaka rýchlo sa rozvíjajúcej lokalite City Business District, v ktorej v priebehu dvoch rokov vyrástlo viac ako 120.000 m2 kancelárií. V lokalite BCD má však výrazné zastúpenie aj residential a retail segment.

Časová a priestorová flexibilita, technologicky moderné a inšpiratívne prostredie nového development ponúka stabilnú základňu pre mladé spoločnosti hlavne z prostredia IT, o čom svedčia aj posledné transakcie na trhu kancelárskych priestorov. Nároky zamestnancov aj vďaka novej línii mileniálov sú stále viac pestrofarebnejšie, na čo musia zamestnávatelia bezodkladne reagovať.

„Náš klient spoločnosť Vacuumlabs je krásnym príkladom ako by mala moderná IT firma fungovať. Prívlastok slovenská, globálna a supermoderná nahradili prívlastkom “naša“ o čom svedčia aj základné piliere, na ktorých firma buduje svoju domovskú flotilu mladých vývojárov v oblasti fintech a crypto, hovorí Michal Rudinský, Head of Office zo 108 AGENCY.

Vacuumlabs je progresívne rozmýšľajúca a inšpirujúca spoločnosť, ktorá zabezpečuje pre svojich zamestnancov kreatívne pracovné prostredie zahŕňajúce posilňovňu a relax zóny.

Samuel Hapák, CEO spoločnosti Vacuumlabs hovorí o spolupráci so 108 AGENCY: „Je to dobrý pocit, keď celý tím kráča smerom k rovnakému cieľu. Sme pevne presvedčení, že tým, že naozaj nechceme nájsť najlepší priestor všeobecne, ale najlepší priestor pre nás, sa Michal Rudinský a 108 AGENCY stali súčasťou tímu a mali výrazný vplyv na úspech nášho výberového konania nášho centrálneho sídla. Sme radi, že dokázali plne porozumieť našim požiadavkám a vyhliadkam a efektívne nás previedli týmto dobrodružstvom.