www.108realestate.sk logo

Nové prenájmy získané prostredníctvom portálu SKLADUJ.cz

Medzi nedávne najväčšie transakcie uskutočnené vďaka portálu SKLADUJ.cz patria napríklad výrobné priestory s veľkosťou 3 200 m2 v pražskej Uhříněvsi prespoločnosť BLK Servis, zaoberajúcu sa montážou a prenájmami nábytku, upratovacími službami a skladovaním. Viac ako 2 000 m2 si prenajal v priemyselnom areáli areálu tiež v Prahe-Uhříněvsi výrobca veľkoplošnej grafiky Eclipse Print. Firma využíva najmodernejšie technológie pre ofset, sieťotlač a digitálnu tlač. Prenajaté priestory v areáli bývalého depa spoločnosti PPL v Bečovskej ulici poslúžia ako sklady a administratívne zázemie firmy. 108 AGENCY našla vyhovujúce priestory tiež pre spoločnosť CS Cargo, ktorá poskytuje kompletné služby v oblasti cestnej, námornej, leteckej a železničnej dopravy. V priemyselnej zóne Triangle v Žatcibude mať sklady s veľkosťou 1 600 m2. V brnenskom areáli Manag bolo zaistených pre popredného lokálneho výrobcu kancelárskych potrieb, spoločnosť Kampi Office Group, prenájom viac ako 1000 m2 skladových priestorov vrátane administratívneho zázemia.

K ďalším úspechom na území Prahy patrí aj krátkodobý prenájom skladových priestorov v Priemyselnom parku Harfa pre medzinárodnú dopravnú spoločnosť CyanLogistic alebo predajné sklady v Horných Počernicích prespoločnosť Profilpas, popredného talianskeho výrobcu podlahových profilov, spoločnosť Czech Ice Group, realizujúcu ľadovú šou show, bude po novom využívať priestory v areáli Zväzu českých a moravských výrobných družstiev v Horních Počernicích na skladovanie rekvizít. Nové depo spoločnosti Expres Van, ktorá je súčasťou prepravnej spoločnosti FOFR, sídli vďaka 108 AGENCY v areáli Knotek v pražskej Uhříněvsi. Ďalší z prenájmov sprostredkovaný za pomoci portálu SKLADUJ.cz sú napríklad nové skladové a výrobné priestory v pražských Strašnicích pre grafické studio SOLVO Design.

Portál SKLADUJ.cz je úspešný tiež v Olomouci, kde zaistil prenájom nového skladu pre globálneho poskytovateľa prémiových obalových služieb, spoločnosť Deufol, v areáli Frol.