Novým CFO 108 AGENCY je Robert Sgariboldi

Robert Sgariboldi pôsobil viac ako 18 rokov vo švajčiarskej nadnárodnej logistickej a prepravnej spoločnosti Panalpina. V Panalpine sa pohyboval od začiatku jej príchodu na český trh až do prevzatia celej skupiny dánskym konkurentom DSV. Behom tejto doby zastával radu rolí v prevádzkovom, obchodnom a strategickom riadení spoločnosti na lokálnej aj európskej úrovni. Jeho poslednou pozíciou v Panalpine bola funkcia generálneho riaditeľa a jednateľa pre Českú republiku a Slovensko.

„Túto novú pozíciu vnímam ako príležitosť podporiť další úspešný rozvoj 108 AGENCY v Českej republike a ďalších štátoch, kam spoločnosť plánuje expandovať. So sektorom komerčných nehnuteľností som sa veľa rokov stretával zo strany užívateľa a som veľmi rád, že budem mať teraz možnosť toto prostredie poznať hlbšie zo strany poskytovateľa, resp. sprostredkovateľa. 108 AGENCY má v Čechách aj na Slovensku skvelý tím uznávaných profesionálov a je mi veľkou cťou doplniť ich rady,“ hovorí ku zmene svojho pôsobiska Robert Sgariboldi.

Po nástupe do 108 AGENCY bude mať Robert Sgariboldi z titulu CFO na starosť finančné riadenie firmy a podporu jej ďalšieho obchodného rozvoja v rámci Českej republiky a celého regiónu strednej a východnej Európy, kam sa chystá 108 AGENCY v nasledujúcich dvoch rokoch expandovať.

„Robert prichádza do 108 AGENCY s dlhoročnou praxou z oblasti komerčných nehnuteľností a som preto veľmi rád, že sa rozhodol rozšíriť náš tím. Prináša so sebou skúsenosti s podnikovými financiami a riadením ľudí, ktoré budú pre nás veľmi užitočné. Najdôležitejšie sú pre mňa samozrejme hodnoty, ktoré s Robertom zdieľame a ľudsky sme si sadli. Verím, že s Robertovou pomocou sa 108 AGENCY stane silným hráčom v regióne celej strednej a východnej Európe,“ uviedol Jakub Holec, CEO 108 AGENCY.