Personálny rast 108 AGENCY neberie konca

Pražská kancelária spoločnosti 108AGENCY v reakcii na rastúce množstvo obchodných príležitostí posilňuje naprieč oddeleniami. Tím zameraný na industriálne nehnuteľnosti do svojich radov privítal na pozícii konzultanta Matěja Indru. Absolvent Fakulty stavebnej ČVUT doposiaľ získaval skúsenosti v odbore komerčných nehnuteľností v spoločnosti Amesbury, kde zodpovedal za správu logistických areálov. V 108 AGENCY bude mať na starosti predovšetkým klientov, zaujímajúcich sa o skladové priestory v oblasti Prahy a v okolí. Vo voľnom čase sa Matěj venuje športu, cestovaniu či zdokonaľovaniu znalostí vo vedomostných súťažiach.

Rozrastá sa tiež investičné oddelenie. Po nedávnom príchode Michala Diviša, špecialistu na pozemky a land development, sa od júna 2017 k tímu 108 AGENCY pridal Darek Vodehnal. Predtým pôsobil v agentúre CzechInvest, kde pomáhal primárne zahraničným klientom z industriálneho odvetvia vyhľadávať optimálne lokality pre realizáciu ich investičných zámerov. Vďaka znalosti tuzemského realitného trhu a previazanosti kontaktov bude napomáhať k ďalšiemu rozvoju investičného oddelenia. Darek sa vo voľnom čase najradšej pohybuje v horách, či už v sedle svojho horského bicykla alebo v zime na bežkách či zjazdovkách.

Rozvoj úplne nového obchodného projektu pod hlavičkou 108 AGENCY bude mať na starosti Dušan Hříbal. Po absolvovaní bakalárskeho študijného programu Riadenie podniku a podnikové financie na Vysokej škole finančnej a správnej sa Dušan venoval predovšetkým rozvoju vlastných obchodných konceptov zameraných na branding, inovácie a marketing. V 108 AGENCY získal príležitosť spojiť svoje predchádzajúce pracovné skúsenosti s rozsiahlymi znalosťami spoločnosti z trhu komerčných nehnuteľností. V novej platforme The Prostor tak bude klientom ponúkať krátkodobé prenájmy komerčných priestorov formou pop-up konceptov.

Novým členom spoločnosti sa v oddelení kancelárskych nehnuteľností stáva Alžběta Pastrnková. Jej úlohou bude obchodná podpora brnenskej pobočky 108 AGENCY. Alžběta je absolventkou magisterského štúdia Masarykovej univerzity v Brne, so zameraním na výuku matematiky. Medzi svoje záujmy radí hudbu, cestovanie či lyžovanie.

Ako k personálnym zmenám uvádza Jakub Holec, managing director 108 AGENCY: „Sme veľmi radi, že sa nám darí obsadzovať nové pozície naozaj kvalifikovanými ľuďmi s výborným prehľadom o trhu. V súčasnej dobe je hľadanie nových zamestnancov neľahkou úlohou, no aj napriek tomu sme nemuseli poľaviť z našich požiadaviek. Stratégiou 108 AGENCY je poskytovať klientom prvotriedny servis, pričom profesionalita je základným stavebným kameňom nášho úspechu.“