Portál SKLADUJ.cz má novo slovenskú verziu SKLADUJ.sk

SKLADUJ.sk je rovnako ako český portál určený pre logistických operátorov a majiteľov nehnuteľností, ktorí chcú svoje nehnuteľnosti prenajať alebo predať. Vďaka portálu môžu využívať bezplatnú inzerciu a svoje ponuky priestorov si môžu rovnako aj čiastočne spravovať. Výhodou portálu je tiež veľmi jednoduchá orientácia a vyhľadávanie jednotlivých nehnuteľností a služieb pre záujemcov, ako aj možnosť poradenstva a konzultácie so zástupcami portálu. Web okrem klasickej inzercie umožňuje svojím inzerantom aj široké možnosti v oblasti marketingovej podpory ich nehnuteľností a služieb.

Portál SKLADUJ.sk je ucelenou databázou priemyselných nehnuteľností všetkých kategórií a logistických služieb na Slovensku. Cieľom portálu je aktívne vyhľadávanie vhodných príležitostí pre majiteľov a prenajímateľov priestorov v rámci ich ponúk a čo najlepšie naplnenie požiadaviek záujemcov, ktorí sa o dané priestory zaujímajú. Veríme, že sa nám prostredníctvom tohto portálu podarí dosahovať úspešných transakcií ako je tomu u rovnomenného portálu v Českej republike,“ hovorí Miroslava Šáchová, jednateľka slovenskej pobočky 108 AGENCY.

Inšpiráciou pre slovenskú verziu je portál SKLADUJ.cz, ktorého správu prevzala 108 AGENCY v roku 2013 od spoločnosti Logio a ktorý úspešne sprostredkoval radu prenájmov po celej Českej republike. Medzi nedávno realizované transakcie patrí napr. prenájom 3 300 m2 skladových priestorov spoločnosti DACHSER v Břeclavi, nové nájomné priestory o celkovej rozlohe 8 000 m2 a 4 500 paletových miest pre nemecký potravinársky reťazec v Horních Počerniciach, Olomouci a Hostivici pri Prahe či výstavba skladových priestorov o ploche cca 5 000 m2 v CTParku Hradec Králové. Vďaka portálu získal nové priestory o veľkosti cca 1 500 m2 v Olomouci aj poskytovateľ logistických služieb K. Hartwall a priestory pre výrobu a skladovanie v Děčíne o celkovej ploche 2 700 m2 český výrobca obalových materiálov Sapril. Menšie prenájmy boli zaistené tiež pre spoločnosti RWEGEAWellpackRepro InteriorMoramedica3d fitnessMiluju Kokos alebo Antik nábytok.

108 AGENCY od polovice minulého roka zaistila vďaka portálu SKLADUJ.cz viacej ako 83 000 m2 priemyselných plôch.