www.108realestate.sk logo

Spoločnosť ČERVA si prenajme viac ako 31 000 m2 v Jenči pri Prahe

Spoločnosť ČERVA si vybrala 108 AGENCY na vyhľadanie budúcich priestorov pre svoje podnikanie z niekoľkých realitných agentov. Finančný riaditeľ spoločnosti ČERVA Ing. Miroslav Pivrnec k tomu dodáva: 108 AGENCY sme si zvolili pre jej proaktívny prístup a veľmi dobrú znalosť trhu. Rolu tiež zohral fakt, že je to česká spoločnosť bez zahraničného vlastníka, čo pre nás predstavovalo bonus nezávislosti a nestrannosti.

108 AGENCY pre spoločnosť ČERVA pripravila detailné porovnanie všetkých vhodných priestorov na trhu a a to ako z hľadiska obchodných podmienok, tak aj z hľadiska technických štandardov. Spoločnosť tiež zaistila realizáciu kompletného výberového konania na developera a spoločsnoť ČERVA bola plne k dispozícii od začiatku jednania o nájomných podmienkach až do podpisu zmluvy o nájme, konkrétne zmluve o zmluve budúcej. Priestory v Prologis Parku Prague-Airport budú slúžiť ako nové sídlo a centrálny sklad spoločnosti ČERVA v Českej republike.

ČERVA, veľkoobchodný dodávateľ osobných ochranných prostriedkov, ponúka mimoriadne široké portfólio produktov s vysokou skladovou dostupnosťou, ktorú môže garantovať vďaka centralizovanému skladu, stabilnímu tímu kvalifikovaných zamestnancov a širokej partnerskej distibučnej sieti nielen v ČR aleaj v rámci EU. Zárukou stability je silné finančné zázemie a rovnako stabilné protfólio dodávateľov a zákazníkov u nás aj v zahraničí. V orku 2013 dosiahla spoločnosť konsolidovaný obrat viac ako 3 miliardy korún.

Prologis Park Prague-Airport je nový logistický areál na Prahe-západ, ktorý ponúka na ploche 33 hektárov cca 132 000 m2 stavebného potenciálu na priemyselné využitie. Areál se nachádza pri exite 7 z rýchlostenj komunikácie R6, len 5 minút jazdy od letiska Letiště Václava Havla. Je tiež výborne dostupný z Pražského okruhu a diaľnice D5. Developerom projektu je americká spoločnosť Prologis, ktorá v Českej republike prevádzkuje 8 priemyselných areálov s rozlohou viac ako 660 000 m2 (k 30. júnu 2014).