www.108realestate.sk logo

Spoločnosť Werco si prenajíma posledný voľný sklad na D1

Už dlhšiu dobu riešime optimalizáciu skladových kapacít, ktoré budú pokrývať naše expanzívne plány v rámci Európy. Areál p.k. Solvent ponúka kvalitné priestory, ktoré nám umožňujú znížiť náklady na dopravu, sprehľadniť stav zásob a veríme, že tak príde k zefektívneniu celého nášho dodávateľského reťazca," povedal Rudolf Runštuk, majiteľ spoločnosti Werco.

Areál je umiestnený v zavedenej logistickej zóne priamo na výjazde 15 z diaľnice D1, čím poskytuje výborné napojenie na hlavné diaľničné ťahy. V súčasnej dobe patrí lokalita D1 v blízkosti Prahy medzi jednu z najžiadanejších zo strany logistických a distribučných firiem a už dlhšiu dobu má problém s nedostatkom voľných priestorov. Po príchode spoločnosti Werco je skladový potenciál lokality vyčerpaný.

Werco spol.s.r.o. je český výrobca a dodávateľ záhradnej techniky pohybujúci sa na trhu už od roku 1994. Spoločnosť pôsobí prostredníctvom špecializovaných pobočiek v Českej republike, na Slovensku a v Poľsku a svoj sortiment dodáva do viac než 35 krajín celého sveta. Portfólio výrobkov tvorí kvalitná záhradná technika vlastných, ale aj partnerských značiek ako sú napríklad Hecht®, King Grill alebo United Power.

Pri prenájme priestorov zastupoval majiteľa areálu priemyselný tím 108 AGENCY.