Štěrboholská Business Center je plne prenajatý

Svoju aktuálnu prenajatú plochu v Štěrboholská Business Center rozširuje predný dodávateľ ucelených riešení a produktov v oblasti ICT, projektovania a výstavby optických a metalických sietí, NN sietí, meracích systémov a softvérov, spoločnosť VYDIS Group. Spoločnosť rozšírila svoje priestory na celkových 1 900 m2 kancelárskych priestorov a 1 300 m2 skladových priestorov, zároveň predĺžila prenájom na ďalšie obdobie.

Dlhodobo predĺžila nájomnú zmluvu tiež spoločnosť STILL, celosvetový poskytovateľ intralogistických riešení na mieru, ktorá si k stávajúcej ploche prenajala zázemie skladu. Spoločnosť tu využíva teraz celkovo plochu o veľkosti viac ako 2 250 m2.

Medzi nových nájomcov Štěrboholská Business Center patrí napríklad spoločnosť Selecta, európsky líder v oblasti predajných automatov, ktorá si pre svoju prevádzku v budove prenajala nové komerčné priestory. Kancelárie tu najnovšie využíva aj spoločnosť easyMed, pôsobiaca v oblasti zdravotníctva.

Lokalita, v ktorej sa Štěrboholská Business Center nachádza, ponúka pohodlné spojenie osobnou aj hromadnou dopravou do centra mesta a na hlavné ťahy diaľnice. Okolie areálu tvorí prevažně komerčná zástavba.