Stobart Automotive sa presťahoval do nového sídla v Prahe 10

Spoločnosť sa presunula do areálu v pražských Malešiciach z neďalekých Štěrbohol. Pre zmenu sídla sa rozhodla z dôvodu rozšírenia svojej prevádzky, ktorej už predchádzajúci areál kapacitne nevyhovoval. Nové sídlo spoločnosti zastrešuje flotilu 137 nákladných vozidiel značiek typu VolvoScania alebo Mercedes- Benz. Okrem vozového parku využíva spoločnosť rovnako kancelárske priestory v priľahlej administratívnej budove, ktoré slúžia ako zázemie pre zamestnancov a sú stadiaľto riadené všetky obchodné aktivity spoločnosti.

Areál spoločnosti V.K. INVEST sa nachádza v ulici U Stavoservisu v Prahe 10- Malešice, odkiaľ je výborne dostupný do centra Prahy, z Južnej spojky aj Štěrboholskej radiály. Ponúka kvalitné vonkajšie plochy, ktoré sú dnes v širšom centre Prahy a v tomto rozsahu k dispozícii veľmi zriedkavo. Areál je umiestnený necelé dva kilometre od pôvodného sídla spoločnosti a tým si udržal lokalitu, v ktorej je už etablovaný. S vyhľadávaním vhodného areálu pomáhal spoločnosti priemyselný tím 108 AGENCY.

Skupina Stobart Group je britský poskytovateľ multimodálnych dopravných a logistických riešení, ktorý úspešne pôsobí vo Veľkej Británii, Írsku a ďalších krajinách Európy. Spoločnosť Stobart Automotive CZ, s.r.o. je zastúpením skupiny Stobart Group v Českej republike špecializujúca sa na prepravu osobných automobilov a automobilových komponentov, ktorých v krajinách EU spoločne so svojimi sesterskými spoločnosťami prepraví viac ako 400 000 nových automobilov ročne.