www.108realestate.sk logo

Tradičné dostihové popoludnie so 108 AGENCY 2017

Dostihy sú síce jedným zo športov s najdlhšou históriou, ale aj dnes sa v modernej podobe v mnohých krajinách tešia vysokej popularite a v súčasnom pretechnizovanom svete predstavujú pre svojich priaznivcov aj aktérov atraktívne spojenie s prírodou. Dramatické súboje elegantných a ušľachtilých koní na trávnatej dráhe poskytuje estetickú prehliadku aj neopakovateľné vzrušujúce zážitky.

Atmosférou dostihov sme sa v 108 AGENCY nadchli už behom organizovania prvej podobnej akcie a nesmierne nás teší, že aj naši hostia ctia tradície a o klobúky, motýliky a traky nebola núdza.

Aj keď najdôležitejšiu úlohu zohrávali dostihy a stávky, veľkému úspechu sa tešilo aj predstavenie energickej kapely Jazz Trio, bezodný bar a pestrý raut. Pre najmenších návštevníkov bol otvorený detský kútik plný súťaží a hier pod taktovkou šikovných animátoriek, umelecky viac než nadanej maliarky na tvár a zručnej „balónkárky. Nechýbala ani zmrzlina!

Navzdory nepriazni počasia pokladáme akciu za viac než vydarenú a ešte raz by sme sa radi touto cestou poďakovali všetkým zúčastneným.

“Vaši dostihoví nadšenci zo 108 AGENCY“