Trochu športu pre dobrú vec

V uvoľnenej športovej atmosfére a za príjemneho počasia sa medzi sebou na piesku stretli tímy dvadsiatich deviatich spoločností, vrátane deväťčlenného tímu 108 AGENCY. Hráči na turnaj poctivo a pravidelne trénovali. Tím v zložení Karolína Skalková, Ondřej Konopásek, Matěj Indra, Marcel Metzger, Monika Linhartová, Martina Nielsen, Štefan Ličartovský, Marek Sýkora a Miloslav Uhlíř vybojoval vo výsledku deviate až šestnáste poradie. V turnaji zvíťazila spoločnosť P3, na druhom mieste sa umiestnili hráči zo Savills a na treťom mieste Capexus. Výťažok z dobročinnej akcie venoval usporiadateľ JLL Nadačnému fondu Slunce pre všetkých na podporu športových a rehabilitačných aktivít žiakov a dospelých s handicapom. Vybralo sa krásnych 270 000 Kč.

„Máme obrovskú radosť a ďakujeme, že sme mohli byť súčasťou a prispieť nielen finančným obnosom, športovými výkonmi ale aj dobrou náladou, ktorá celý turnaj sprevádzala,“ vyjadrili sa k spoločnej akcii hráči.

O nadačnom fonde

Nadačný fond bol založený vo februári 2002 za účelom podpory detí a dospelých so špeciálnymi potrebami. Fond zaisťuje predovšetkým Súkromnú materskú, základnú a strednú školu v Stochove a Centrum služieb Slunce všem v Unhošti. Okrem toho sa nadačný fond zaoberá príjmom materiálnych darov a ich následným rozdeľovaním medzi organizácie, ktoré pracujú s deťmi a dospelými so špeciálnymi potrebami a poskytováním finančných príspevkov týmto organizáciam aj jednotlivcom.