Účetnictví on-line novo sídli v budove Technopark v Prahe 5

"Pre nové priestory sme sa rozhodli z dôvodu postupného rozširovania našej prevádzky a keď predchádzajúca budova nám už ďalšie expanzné plány neumožňovala. Veľmi oceňujeme prístup správy objektu Technopark, ktorá prispôsobila priestory na mieru našich potrieb a pripravila je pre nás na užívanie vo veľmi krátkom čase," povedala Jana Pícková, konateľka spoločnosti Účetnictví on-line. S vyhľadaním nových priestorov pomáhal spoločnosti tím kancelárskych nehnuteľností 108 AGENCY, konzultant Ondřej Straširybka na prenájom uviedol: "Budova Technopark sa nachádza iba 50 metrov od pôvodného sídla, a spoločnosť tak zostáva v lokalite, kde je už etablovaná. To bol tiež jeden z hlavných požiadaviek na nové priestory. Jedná sa o prízemnú jednotku s dvomi vstupmi, z ktorých jeden slúži len pre klientov a druhý pre zamestnancov spoločnosti, čo je ďalším benefitom, ktorý napríklad predchádzajúce priestory neponúkali."

Účetnictví on-line, s.r.o. zabezpečuje komplexné účtovné a daňové služby s unikátnym online prístupom, vďaka ktorému majú klienti spoločnosti svoje účtovníctvo neustále k dispozícii. Účtovný systém ponúka nielen prehľad všetkých prijatých a vydaných dokladov, ale tiež aktuálne účtovné a daňové ukazovatele. Všetky služby sú dostupné nepretržite každý deň vrátane víkendov. Spoločnosť ďalej dopĺňa svoje služby o odborné konzultácie a poradenstvo.

Technopark je päťpodlažná budova s dvoma podlažiami v podzemí, ktorá bola postavená v roku 2003. Ponúka celkom 7 500 metrov štvorcových moderných administratívnych priestorov, ku ktorým patrí 163 garážových a vonkajších parkovacích miest. Budova je umiestnená v zavedenej obchodnej zóne v Pekařské ulici v Prahe-Jinoniciach, odkiaľ poskytuje výbornú dostupnosť osobnou aj verejnou hromadnou dopravou ako aj všetky služby v priamom dosahu.

Viac o spoločnosti Účetnictví on-line na webových stránkachwww.uol.cz.