Prenájom priestorov

Skladovými areálmi počnúc, cez distribučné a logistické centrá až po hi-tech špecializované výrobné závody, priemyselné nehnuteľnosti predstavujú základný stavebný kameň rozvoja modernej ekonomiky. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v tomto obore ponúkame klientom komplexný prehľad o industriálnom trhu v rámci regiónu CEE.

Priemyselné nehnuteľnosti

Industriálny tím predstavuje základný stavebný kameň súčasného úspechu 108 REAL ESTATE. Spolupracujeme s poprednými obchodnými, výrobnými i logistickými spoločnosťami ako z Česka, tak s medzinárodnou pôsobnosťou.

Prvý nadpis

Našou prednosťou je komplexný prehľad o industriálnom trhu, podporený dlhoročnými skúsenosťami. Mnoho našich konzultantov pôsobí v tejto oblasti dlhšie ako 10 rokov a môžu tak klientom poskytnúť cenné rady získané praxou. Rozsah spolupráce sa odvíja od špecifických požiadaviek klienta.

Ďalší nadpis

Sprostredkujeme prenájom skladových či výrobných priestorov, akvizíciu existujúceho objektu, či nákup pozemku a následnú výstavbu priestorov na mieru. Disponujeme najširšou databázou priemyselných priestorov na trhu, vrátane ponúk paletového skladovania od logistických spoločností. Náš research tím priebežne spracováva dáta z trhu a vďaka tomu pomáhame klientom lepšie sa zorientovať.

Nadpis

Majiteľom priestorov prinášame obchodné príležitosti vo forme dopytov našich klientov. Zacielime na etablované spoločnosti s dlhodobým obchodným zámerom. So starostlivosťou sa venujeme novým aj zavedeným komerčným projektom. Našich skúseností a prehľadu na trhu využívame pri príprave nájomnej stratégie, ktorá zahŕňa nastavenie obchodných podmienok a konzultácie v oblasti investícií do priestorov aj dispozičných riešení.

108 AGENCY disponuje rozsiahlou databázou potenciálnych investorov a dokáže teda poskytnúť kvalifikované služby aj v oblasti zabezpečenia predaja industriálnych nehnuteľností. Zároveň našim klientom dokážeme zaistiť aj prípadný prenájom týchto priestorov tretím stranám, napríklad v prípade nevyužitia celkovej kapacity priestorov.